• 0

    سبد خرید

جاده و راهسازی

ارائه خدمات برش بتن با دریل کرگیر در فاطر سازه ایرانیان

اگر چنانچه نیاز به برش بتن با دریل کرگیر داشتین می توانید با یکی از راه های ارتباطی که در پایین صفحه قرار داده شده با ما در تماس باشید.

می توان گفت که کرگیری یک ابزار بسیار توانمند برای برش و مغزه گیری از مصالحی مانند بتن، آسفالت، سنگ، آجر، کاشی و دیگر مواد جامد می باشد.

دستگاه دریل کرگیری هیلتی یکی از این دستگاه ها می باشد که استفاده زیادی در صنعت راهسازی و ساختمانی دارد.

دستگاه کرگیری با توجه به جنس مته ها و نیز جنس مصالح در حین انجام کار اصطکاک ایجاد کرده و در نهایت گرمای قابل توجهی تولید می کند که باید به روش های مختلفی آن را مهار نمود.

نکاتی در مورد برش بتن با کرگیر

دستگاه کرگیری یک ابزار توانمندجهت برش و مغزه گیری در مصالح از جنس های متفاوت می باشد که می تواند سوراخ های دایره ای در بتن مسلح ، پیش ساخته ، آسفالت ، آجر، بلوک سیمانی ، مصالح ساختمانی ایجاد نماید.

یکی دیگر از کاربرد های کرگیر سوراخکاری با دریل مغزه گیر بتن در بتن مسلح با ضخامت و اندازه های متفاوت می باشد ، که به جهت استفاده از مته مغزه گیر با سگمنت های الماسه قادر به برش بتون همراه با میلگرد می باشد.

با بکارگیری نیروهای فنی و متخصص در زمینه برش بتن به وسیله برش بتن با دستگاه کرگیری، سیم برش و کاتر آمادگی برش بتن بادستگاه کرگیری درعمق و ضخامتهای بالا را دارد.پ

جنس مته ها در دستگاه های برش بتن با دستگاه کرگیری متفاوت می باشد که همین امر تاثیر بسیار زیادی بر برش بتن با دستگاه کرگیری دارد .

برش بتن با دستگاه های کرگیری با اندازه های مختلف ساخته می شوند و برای سازه های کوچک و بزرگ قابل استفاده هستند.

با استفاده از برش بتن با دستگاه کرگیری می توان انواع بتن ، آسفالت ، سنگ ، آجر، کاشی و سایر مصالح را برش زد.

افراد متخصص

شرکت تایید شده

کیفیت کار بالا

پشتیبانی 24 ساعته

شرایط کار با دریل کرگیر

یکی از مزیت های دستگاه کرگیری این می باشد که استفاده از آن ، بسیار راحت است.برش بتن با دستگاه کرگیری ، گرمای بسیار زیادی به جهت اصطکاک تولید می شود که باید مهار شود تا به موتور دستگاه فشار نیاید.در اکثر موارد ، از آب برای خنک کردن مته استفاده می شود تا میزان گرد و‌ غبار به حداقل برسد.برش بتن با دستگاه کرگیری میزان آلودگی صوتی بسیار کمی را ایجاد می کند و هیچگونه مزاحمتی برای دیگران نخواهد ندارد.در روش برش بتن، محدودیتی در ابعاد برش وجود ندارد و افراد می توانند بتنهای بسیار بزرگ یا کوچک را با این روش برش بزنند و در آخر می توان گفت که در روش برش بتن ، تمام بتن تخریب نمی شود و فقط تکه مورد نظر از بتن جدا خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما

در صورتی که نیاز به برش بتن با کاتر ( با استفاده از دیسک های الماسه ، در سایز های مختلف ، شیارهایی در جان بتن ایجاد می کنند ) داشتین فاطر سازه با بهره مندی از متخصصین ماهر و با تجربه آماده ارائه خدمات برش بتن در هر زمینه ای به شما عزیزان می باشد.
منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم.

X